Poletno počitniško varstvo 2023

Prijavnica na poletno počitniško varstvo.

Na OŠ Braslovče bomo organizirali poletno počitniško varstvo, in sicer od 26. 6. do 7. 7. 2023 in 21. 8. do 30. 8. 2023 med 6.00 in 16. uro.

Namenjeno je učencem od 1. do 3. razreda, ki obiskujejo matično ali podružnične šole. Varstvo se bo izvajalo na matični šoli. Poskrbeli bomo za prehrano (dopoldansko malico, kosilo in popoldansko malico) in program.

Prijava

Za vključitev vašega otroka v počitniško varstvo je potrebno opraviti prijavo najkasneje do četrtka, 22. 6. 2023. Prijavite se tako, da izpolnite spodnjo prijavnico.

1. Podatki o otroku

:

2. Termini vključenosti

Obkljukajte tedenske termine, v katerih bo vaš otrok vključen v poletno počitniško varstvo.

3. Kontaktni podatki

Navedite kontakte, na katere ste dosegljivi v času izvajanja poletnega počitniškega varstva.

4. Obdelava podatkov