Prijavnica na jutranje varstvo in oddelek podaljšanega bivanja za učence od 1. do 5. razreda

Učenci matične šole OŠ Braslovče in podružničnih šol Gomilsko, Letuš in Trnava imajo 25. aprila 2024 pouk popoldan zaradi dobrodelnega koncerta Rock me, baby, ki bo ob 17. uri v športni dvorani.
Starši in skrbniki imate možnost otroka prijaviti na tej prijavnici v jutranje varstvo (JV) in podaljšano bivanje (OPB), najkasneje do vključno ponedeljka, 22. 4. 2024.

Na OŠ Braslovče in podružničnih šolah Gomilsko, Letuš in Trnava, bo 25. aprila 2024 organizirano jutranje varstvo za prijavljene učence (začetek po ustaljenem urniku na lokaciji) in podaljšano bivanje za učence od 1. – 5. razreda (od zaključka jutranjega varstva do začetka pouka).
Na matični šoli bo kosilo od 11.30 dalje in začetek pouka ob 12.45. Šolski prevozi bodo vozili po razporedu, ki bo objavljen na šolski spletni strani najkasneje v torek, 23. 4. 2024.
Poskrbljeno bo za prehrano (učenci, ki bodo prijavljeni v JV in OPB bodo imeli dopoldansko malico), učenci bodo imeli šolsko malico popoldan, v času od 15.10 do 15.30.

Otroka prijavite na JV / OPB tako, da izpolnite spodnjo prijavnico.

1. Podatki o otroku

2. Prijava na JV / OPB